Všetky kategórie

EKG

Domov> Produkt > JIP & CCU & NICU > EKG

Popis

Elektrokardiografia je proces vytvárania elektrokardiogramu, záznamu elektrickej aktivity srdca. Ide o elektrogram srdca, ktorý predstavuje graf závislosti napätia na čase elektrickej aktivity srdca pomocou elektród umiestnených na koži. Tieto elektródy detegujú malé elektrické zmeny, ktoré sú dôsledkom depolarizácie srdcového svalu, po ktorej nasleduje repolarizácia počas každého srdcového cyklu (srdcový tep). Zmeny v normálnom obraze EKG sa vyskytujú pri mnohých srdcových abnormalitách, vrátane porúch srdcového rytmu (ako je fibrilácia predsiení a ventrikulárna tachykardia), nedostatočný prietok krvi koronárnou artériou (ako je ischémia myokardu a infarkt myokardu) a poruchy elektrolytov (ako je hypokaliémia a hyperkaliémia ).

Šesťkanálové EKG ECG600G je taký druh elektrokardiografu, ktorý simultánne vzorkuje signály 12 zvodov EKG a tlačí krivky EKG pomocou systému termálnej tlače. Jeho funkcie sú nasledovné: zaznamenávanie a zobrazovanie kriviek EKG v automatickom/manuálnom režime;automatické meranie a automatická diagnostika parametrov vĺn EKG;zobrazovanie stavu odpojenia zvodu a nedostatku papiera;prepínanie jazykov rozhrania (čínština/angličtina);správa databázy prípadov.Konkurenčná výhoda:

1. 800x480TFT farebný LCD displej zobrazuje pracovný stav a priebeh EKG; Dotyková obrazovka a ovládanie pomocou mäkkej klávesnice, pohodlnejšie na obsluhu.

2. 12 EKG simultánne snímanie, digitálny signálový procesor, na získanie kvalitnejších EKG kriviek cez AC filter, základný filter a EMG filter signálov EKG.

3. Simultánne zobrazenie 3/6/12 zvodovej krivky EKG a stavu režimu tlače, citlivosti, rýchlosti, filtra atď., aby sa dala ľahko interpretovať.

4. Vzorkovanie signálu EKG z dvanástich zvodov súčasne, analýza 2×6+1 (zvod rytmu), 2×6,3×4,3×4+1 (zvod rytmu), 4×3,4×3+1 (predstih rytmu), režim záznamu 6×2,6×2+1 (predvedenie rytmu) súčasne a podávanie správ vo viacerých formátoch.

5. Napájací zdroj obsahuje AC/DC. Toto zariadenie obsahuje vstavanú lítium-polymérovú nabíjateľnú batériu. Môže byť v pohotovostnom režime 4 hodiny, vytlačiť 150 kusov krivky EKG a nepretržite tlačiť 90 minút v najlepšom stave DC, aby uspokojil potrebu návštevy pacientov a fyzického vyšetrenia.

6. Má vstavaný úložný priestor s veľkou kapacitou a dokáže si zapamätať viac ako 1000 prípadov, čo je jednoduché pre kontrolu a štatistiku lekárom.

7. V režime prehliadania môžete vidieť uloženú krivku EKG, automatickú analýzu a automatickú interpretáciu parametra krivky EKG, záver automatickej interpretácie.

8. Podpora čínskeho, anglického, talianskeho a tureckého operačného rozhrania, môže vytlačiť čínsku alebo endlishskú, taliansku, tureckú správu.

dotaz